Torby z folii

REKLAMÓWKi ekologiczne

Torby EKOlogiczne

Oprócz tradycyjnych opakowań foliowych oferujemy również wykonane z polietylenu EKOtorby (torby ekologiczne, torby biodegradowalne) – innowacyjny produkt, odnoszący sukcesy już w ponad 50 krajach.
Zawierają one dodatek d2w – substancji przyśpieszających proces oksy-biodegradacji polietylenu. Dzięki temu czas rozpadu folii jest skracany z blisko 400 lat do nawet 60 dni.

Torby foliowe, reklamówki

TORBY Z FOLII

Informmax to producent wielu wyrobów foliowych. Jednym z naszych produktów są REKLAMÓWKI firmowe z nadrukiem indywidualnym.

Reklamówki foliowe wykonujemy z różnych rodzajów folii:
LDPE – folia polietylenowa o niskiej gęstości (nieszeleszcząca), najbardziej popularna folia
HDPE – folia polietylenowa o wysokiej gęstości (szeleszcząca i matowa)
MDPE – mieszanka LDPE i HDPE (nieszeleszcząca, matowa), przezroczysta, daje efekt tzw. „oszronionej szyby”

Wykonujemy nadruki różnymi metodami, na naszych torbach reklamowych w zależności od zamawianego nakładu. Do wykonania reklamówek używamy folii o różnorodnej grubości. Nasze reklamówki foliowe cechuje trwałość i wytrzymałość. Rozmiar toreb reklamowych dostosowujemy do potrzeb Klienta.

REKLAMÓWKA foliowa typu market

Reklamówki foliowe TYPU MARKET

Torby z wycięciem typu market. Torby produkowane z folii LDPE, MDPE, HDPE, z zakładką górną i denną, bocznymi zgrzewami, uchwyt wycięty w górnej zakładce w kształcie „fasolki”

REKLAMÓWKI foliowe typu DKT

Reklamówki foliowe TYPU DKT

Torby z wycięciem typu market ze wzmocnieniem uchwytu – dkt. Torby produkowane z folii LDPE, MDPE, z zakładką denną, bocznymi zgrzewami, uchwyt wycięty w kształcie „fasolki” wzmocniony jest od wewnątrz dodatkową warstwą folii.

Reklamówki foliowe z doklejanym uchem

Reklamówki foliowe Z DOKLEJANYM UCHEM

Torby z doklejanym uchwytem produkowane są z folii LDPE, MDPE, z zakładką górną i denną, bocznymi zgrzewami, uchwyt doklejany gwarantuje największą wytrzymałość z pośród toreb foliowych.

Reklamówki foliowe typu koszulka

Reklamówki foliowe TYPU KOSZULKA

Torby foliowe typu KOSZULKA produkowane głownie z folii HDPE, istnieje możliwość produkcji z folii LDPE, MDPE, z zakładkami bocznymi, i uchwytami typu „koszulka”

Woreczki foliowe na tekstylia
Woreczki Stunowe

Worki, Woreczki

Firma nasza wykonuje różnorodne wyroby z folii. Produkujemy opakowania foliowe. od małych woreczków do worków na odzież czy do pralni.
Torba foliowa może zostać wykonana jako:

 • worki z taśmą klejącą do zamykania,
 • wysokoprzezroczyste torebki PP,
 • worki odzieżowe ze skośnymi ramionami na wieszaki
 • woreczki z wieszakami
 • Worki foliowe standardowe w różnych wymiarach
 • worki na odzież
 • woreczki strunowe

Oferujemy różnorodne opakowania dla przemysłu spożywczego tj. worki spożywcze: na pieczywo, mrożonki, chipsy itp., rękaw foliowy. Worki i woreczki foliowe produkowane dla przemysłu spożywczego mogą być wykonane z folii PP oraz folii PE, LDPE, HDPE jak również folii wielowarstwowej wykorzystywanej do głębokiego mrożenia, oraz folii barierowej. Firma posiada w swojej ofercie szeroką gamę opakowań foliowych wykonanych z materiałów o różnych właściwościach i parametrach technicznych.

 • WORECZKI O DOWOLNYM ROZMIARZE – SZEROKOŚĆ OD 50 DO 1000 MM, WYSOKOŚĆ OD 50 DO 700 MM
 • WORECZKI Z FAŁDĄ DENNĄ
 • WORECZKI Z ZAKŁADKAMI
 • WORECZKI ZAMYKANE TAŚMĄ KLEJĄCĄ
 • WORKI Z EURODZIURKĄ
 • WORKI Z OTWORAMI ODPOWIETRZAJĄCYMI
 • WORKI Z MIKROPERFORACJĄ – NP. DO PIECZYWA
 • WORKI DO AUTOMATYCZNEGO PAKOWANIA PIECZYWA BLOKOWANE W PAKIETACH
 • OPAKOWANIA TYPU RĘKAW FOLIOWY
TASMA PAKOWA SAMOPRZYLEPNA

TAŚMY PAKOWE SAMOPRZYLPENE

Ofertę na taśmy pakowe samoprzylepne z nadrukiem firmowym kierujemy do firm wykonujących znaczne ilości przesyłek. Taśmy pakowe samoprzylepne z indywidualnym nadrukiem są nośnikiem informacyjnym i reklamowym, jak również zabezpieczającym przed ingerencją osób trzecich. Taśmy nasze przeznaczone są do pakowania ręcznego i automatycznego.

Nasze taśmy pakowe samoprzylepne charakteryzują się dużą przylepnością i wytrzymałością. Ponadto na naszych taśmach pakowych oferujemy wykonanie nadruku logo firmy, nazwę, adres i inne uwagi wg życzeń klienta . Reklama wyrobu, łatwiejsza realizacja przesyłek, sprawiają, że popularność taśm pakowych z nadrukiem wzrasta przyczyniając się do sukcesów firmy.

FOLIA STRETCH

FOLIA STRETCH

FOLIA STRETCH DO PAKOWANIA RĘCZNEGO
Folia stretch do paletowania ręcznego stosowana jest do zabezpieczenia wszelkiego rodzaju ładunków. Odpowiednio dobrana receptura pozwala bez użycia automatów (owijarek) na dostateczną ochronę transportowanych towarów. Folia stretch ręczna posiada zarówno dostateczny stopień przyczepności nie pozwalając przemieszczać się ładunkowi na palecie, jak również odpowiedni „poślizg” na zewnątrz, zapobiegając w ten sposób niepożądanemu łączeniu się ze sobą (sklejaniu) poszczególnych ładunków na palecie.

FOLIA STRETCH PRZEMYSŁOWA
Folia produkowana metodą cast, tj. wylewania trzech warstw, co pozwala na osiągnięcie znakomitych właściwości użytkowych folii stretch

FOLIA STRETCH SPOŻYWCZA
służy do pakowania świeżej żywności. Charakteryzuje się dobrą przyczepnością jednej wartswy do drugiej.

O pełną ofertę pytać w InformMAX-ie
Strona główna

InformMax