Torby papierowe

TORBY PAPIEROWE

Posiadane przez naszą firmę doświadczenie oraz nowoczesny i uniwersalny park maszynowy, sprawiają, że nasza firma to producent toreb papierowych odznaczających się wysoką jakością oraz terminowym wykonaniem, po konkurencyjnych cenach.

TORBY PAPIEROWE STANDARD

Torby Standard

Najprostsze TORBY PAPIEROWE typu Standard są torbami z doklejanymi płaskimi uchwytami, składanymi do środka.

TORBY PAPIEROWE LUX

Torby Lux

TORBY PAPIEROWE typu Lux są torbami z uchwytem doklejanym z papierowej plecionki. Torby papierowe nie posiadają  zakładki górnej. Torby typu Lux dysponują atestem wytrzymałości do 15 kg, dzięki zastosowaniu surowca o odpowiedniej strukturze i gramaturze. Duża wytrzymałośćtoreb papierowych wynika również z zastosowania najlepszej jakości klejów.

Torby Papierowe Exlusive

Torby Exclusive

Torby papierowe typu Exclusive posiadają przewlekane uchwyty ze sznurka, wzmocnione dno, oraz zakładki górne. Papier wykorzystywany przy tej produkcji toreb papierowych można pokryć dodatkowo laminatem błyszczącym lub matowym. Wykonujemy torby z nadrukiem, torebki firmowe zarówno eleganckie jak też ekologiczne.

Troby Papierowe na specjalne zamówienie

Torby Specjalnego Przeznaczenia

Dzięki temu, że nie jesteśmy ograniczeni technologicznie rozmiarami toreb papierowych możemy stosować się do potrzeb i wymagań klienta. Torby papierowe specjalnego przeznaczenia to torby firmowe, torby reklamowe, które mogą Państwa wyróżnić od standardowych wzorów. Polecamy papierowe torby z logo firmy, w kształcie trapezu, z zakładką górną, ze wzmocnioną krawędzią górną i spodem, z przewlekanymi uchwytami. Dysponujemy także możliwościa wykonania toreb papierowych z wyciętym uchwytem w kształcie fasolki podklejony paskiem papieru. Torby papierowe mogą być uszlachetnione laminatem błyszczącym i matowym, lakierem UV.

Torebki Papierowe

Torby, torebki papierowe

Szczególną uwagę pragniemy zwrócić Państwu na opakowania dwuwarstwowe i trójwarstwowe o wewnętrznej warstwie powlekanej polietylenem. Torby te posiadają wyjątkowe walory izolacyjne, co zapobiega zawilgoceniu oraz wydatnie zwiększa wytrzymałość mechaniczną toreb, chroniąc przechowywane w nich produkty. Ponadto firma APR-InformMAX jest jednym z niewielu firm które mogą Państwu zaoferować toreby wentylowe. Torby te przeznaczone są do konfekcjonowania materiałów sypkich takich jak: gips, zaprawy fugowe, zaprawy klejowe, farby suche, itp. za pomocą specjalnych maszyn zasypowych.

Firma APR-InformMAX oferuję również worki papierowe, torby jednowarstwowe, torby wielowarstwowe torby papierowe z nadrukiem i torebki papierowe z nadrukiem, bez uchwytu, do opakowania do pieczywa, wyrobów cukierniczych i wielu innych zastosowań również z okienkiem. Są to między innymi torby z wentylem, torby krzyżowe, klockowe, Fałdowe jednowarstwowe i dwuwarstwowe, o szerokości od 35 mm do 360 mm, długości od 80 mm do 790 mm, z papierów białych i szarych oraz powlekanych polietylenem i tłuszczo szczelnych

Torby klockowe o szerokości od 80 mm do 320 mm, długości od 160 mm do 900 mm i pojemności od 0,25 kg do 25 kg, jako:

  • jednowarstwowe,
  • dwuwarstwowe,
  • trójwarstwowe z papierów białych i szarych powlekanych polietylenem oraz folią między warstwami papieru.
  • perforowane
  • torby na zakupy z wyciętym wzmacnianym uchwytem.

O pełną ofertę pytać w InformMAX-ie
Strona główna

InformMax