Tablice emaliowane z blachy

Tablice emaliowane tłoczone wielopoziomowo

Oferujemy TABLICE REKLAMOWE EMALIOWANE, TABLICE FIRMOWE, TABLICE METALOWE, TABLICE BLASZANE Z WYTŁOCZONYM RELIEFEM, TABLICE MENU, TABLICE DO PISANIA, TABLICE Z TERMOMETREM,TABLICE Z KALENDARZEM, BLASZANE PINESKI Z MAGNESEM. Nasze tablice z nadrukiem firmowym posiadają wysoką jakość opracowania i wykonania. Tablice blaszane emaliowane odporne są na działanie warunków atmosferycznych. Tablice blaszane menu można powodzeniem zapisywać kredą. Tablice reklamowe blaszane mogą posiadać elementy tłoczone wielopoziomowo – reliefy. Tablice emaliowane zadrukowujemy pełnym kolorem.

Artykuły reklamowe

Dna beczek z nadrukiem reklamowym Kasetony reklamowe podświetlane
dna beczek kasetony

W ofercie naszej znajdują się pylony, kasetony reklamy świetlne zewnętrzne: owalne, prostokątne, kwadratowe. Na zamówienie produkujemy kasetony o dowolnym kształcie. Kasetony wykonywane są z profili aluminiowych w połączeniu z plexi lub też jako kasetony wykonane wyłącznie z plexi. Wykonujemy kasetony zewnętrzne dwustronne i jednostronne. W kasetonach montowane są energooszczędne świetlówki. Reklamy podświetlane stanowią doskonała reklame zarówno w dzień jak i w nocy

Reklamy świetlne

Napis neonowy prosty "Heineken" Gadżet neonowy "Carlsber" Reklama zewnętrzna podświetlana neonem Reklama Neonowa

Innym rodzajem reklamy świetlnej są neony i litery blokowe podświetlane. Neony znajdują zastosowanie jako litery neonowe, gadżety neonowe, oraz jako neonowe podświetlanie liter blokowych. Neony możemy prowadzić w dowolne kształty w zależności od potrzeb Klientów. Litery podświetlane przestrzenne mogą być podświetlane wewnętrznie lub oświetlane przez świetlówki, neony lub diody Power LED. Litery Blokowe wykonujemy z plexi i styroduru w kolorach i wymiarach wybranych przez Klienta.

O pełną ofertę pytać w InformMAX-ie
Strona główna

InformMax