Flagi

Flagietki – ostatnie dni promocji! 51szt. polska (wymiar285x190)
5zł/sztuka netto (do wyczerpania zapasów)

REKLAMA ZEWNĘTRZNA
DRUK WIELKOFORMATOWY
FLAGI, GODŁA, HERBY, BANERY, SZTANDARY

Flagi Państwowe

Flagi Państwowe

Oferujemy FLAGI PAŃSTWOWE z całego Świata. Wymiary flag narodowych dostosowujemy proporcjonalnie do obowiązujących norm. Standardowe wykończenie flag państwowych to „tunel”, na życzenie Klienta możemy zastosować karabińczyki, oczka.

Oferujemy nie tylko flagi narodowe, ale również flagi regionów, herby, chorągwie, flagi województw, powiatów, gmin i miast, flagi organizacji oraz flagi wojskowe.

FLAGI WOJEWÓDZTW,
FLAGI GMIN,
FLAGI INSTYTUCJI

FLAGA_WOJEWÓDZTWA_KUJAWSKO-POMORSKIEGO Flaga Wojewodztwa Podlaskiego Flaga Wojewodztwa Lubelskiego
Flaga Wojewodztwa Małopolskiego Flaga Wojewodztwa Podkarpackiego Flaga Województwa Świetokrzyskiego
Uroczysta Flaga Wojewodztwa Zachodnio Pomorskiego Uroczysta i Urzędowa Flaga Wojewodztwa Lubuskiego Chorągiew z Herbem Wojewodztwa Ślaskiego

Oferujemy także FLAGI WOJEWÓDZTW, FLAGI GMIN I FLAGI ZIEM. Wykonujemy Flagi zgodnie z obowiązującymi normami. Dobieramy materiał i wykończenie dla potrzeb zastosowania i umocowania flag. Służymy fachowym doradztwem i wieloletnim doświadzceniem w wykonywaniu flag.

Flagi FIRMOWE

FLAGI FIRMOWE, flagi reklamowe z nadrukiem są doskonałym nośnikiem zewnętrzenj reklamy wizualnej i identyfikacji Firmy. Dostosowujemy wymiar flag firmowych oraz wykończenie do indywidualnych potrzeb Klienta. Flagi firmowe z logo wykonane są z poliestru flagowego. Wykonujemy zamówienia na flagi reklamowe już od 1 sztuki.

Flagi Firmowe

Flagi firmowe

Stojaki na flagi gabinetowe, na biurko

STOJAKI PODŁOGOWE

Maszty Gabinetowe - Trójramienne Stojak Podłogowy
STOJAKI PODŁOGOWE
Trójramienne Jednoramienne

W naszej ofercie znajdują sie także uchwyty, maszty, STOJAKI PODŁOGOWE na flagi narodowe i firmowe. Stojaki podłogowe na flagi dostępne są standardowo dostępne są w kolorze złotym lub srebrnym. Stojaki podłogowe możemy wykonać z dowolną ilością ramion.

Flagietki

Flagietki

FLAGIETKI inaczej flagi gabinetowe to niewielkich rozmiarów flagi, które służą do postawienia na biurkach, stołach konferencyjnych, recepcjach. Istnieje możliwość wykonania do flagietek podstawek chromowanych z maszcikiem. Podstawki mogą być jedno masztowe lub wielomasztowe.

Proporczyki Państwowe Proporczyki Firmowe
Proporczyki Państwowe Proporczyki Firmowe
Proporczyki Państwowe wykonane z tkanin atłasowych, obszyte sznurkiem ozdobnym, usztywnione wkładką z fliseliny. Wymiar standardowy 16 x 23 cm. W ofercie również podstawki pod proporczyki, chromowane lub malowane proszkowo o wymiarze standardowym średnicy podstawy 11 cm, oraz wysokości masztu 42 cm. Proporczyki Firmowe wykonywane są z tkanin atłasowych z możliwością nadruku na proporczykach z jednej lub z dwóch stron. Proporczyki Reklamowe wykonywane są z godnie z projektami ustalonymi z naszymi Klientami. Istnieje możliwośc wykonania proporczyków firmowych o dowolnym rozmiarze.

GODŁA I HERBY

Godło Państwowe GODŁO PAŃSTWOWE – gabinetowe oprawione w ramki złote, srebrne, brązowe itp. ustalone według życzenia Klienta. Godło umieszczone jest za szybą. wymiar: 36:42 cm
GODŁO PAŃSTWOWE z PCV wymiar 37 x 42 cm, 44 x 47 cm
Godło wykonane z płyty MDF i wytłoczki z PCV, nałozone dwie warswty na siebie sprawiaja że godło jest przestrzenne.
Godło z PCV
Godło Emaliowane GODŁO PAŃSTWOWE EMALIOWANE wymiary 40 x 50 cm
zastosowanie: na zewnątrz budynków administracji
publicznej ,szkoły itp.
Nasza Firma wykonuje Godła i Herby Miast, Herby Regionalne jak zarówno Herby Religijne. Standardowy wymiar to 30 x 42 cm. Godła oprawione są w ramki z szybą. Herb Papieski
Herb Oświęcimski Herb Miasta Krakowa

Bannery

Banery dwustronne

Baner wykonany z siatki mesh

Bardzo praktycznm nośnikeim reklamy zewnętrznej są BANERY REKLAMOWE. Oferujemy banery wykończone: oczkami lub z zgrzewanym tunelem. Baner możemy wykonać z materału banerowego, siatki mesh. Mniejsze banery reklamowe drukujemy także na papierze plakatowmy, folii samoprzylepnej, bezpośrednio na PCV. Wydruki wielkoformatowe stosuje się także do kasetonów, wtedy druk wykonywany jest na specjalnej folii do podświetleń.

PROTOKOŁ FLAGOWY:
Eksponowanie flagi Rzeczypospolitej Polskiej z innymi flagami.

I. Generalnie obowiązuje zasada, że flaga gospodarza zajmuje miejsce honorowe. Tak więc flaga Rzeczypospolitej Polskiej ma pierwszeństwo przed wszystkimi innymi flagami, a w przypadku flag jednostek samorządowych flagi polskich samorządów mają pierwszeństwo przed flagami zagranicznych jednostek terytorialnych tego samego rzędu.

II. Flagi umieszczane są w zgodzie z następującą hierarchią:
1) Flaga Rzeczypospolitej Polskiej.
2) Flaga innego państwa.
3) Flaga województwa.
4) Flaga powiatu.
5) Flaga gminy.
6) Flaga Unii Europejskiej.
7) Flaga organizacji ogólnopolskiej.
8) Flaga organizacji międzynarodowej.
9) Flaga służbowa (policji, straży miejskiej, straży pożarnej, poczty itp.)
10) Flaga firmowa (instytucji, organizacji, uczelni, szkoły, klubu sportowego itp.)
11) Flaga okolicznościowa (związana z rocznicą lub imprezą).

III. W przypadku użycia flag więcej niż jednego obcego państwa, kolejność (po fladze Rzeczypospolitej Polskiej) wyznaczają nazwy tych państw w języku polskim.

IV. Niezależnie od tego czy flagi zostaną umieszczone na masztach, czy też będą niesione na czele pochodu

Ekspozycja na masztach pionowych.

1. Jeden maszt ustawia się przed budynkiem po tej stronie wejścia do niego, która dla patrzącego na budynek jest stroną lewą.

2. Dwa lub więcej masztów można rozmieścić w linii prostej wzdłuż fasady budynku lub prostopadle do niej, po jednej lub po obu stronach alei prowadzącej do głównego wejścia. Trzy lub więcej masztów można rozmieścić w półkolu, 7 lub więcej masztów w kole. W centrum koła można ustawić maszt przeznaczony dla flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

3. Wszystkie maszty muszą mieć jednakową wysokość.

4. Odległość między masztami nie może być mniejsza od 1/5 wysokości masztu.

5. Wszystkie flagi muszą mieć jednakową szerokość (wysokość).

6. Szerokość (wysokość) flagi nie może być mniejsza niż 1/6 i większa niż 1/4 wysokości masztu.

7. Na każdym maszcie wolno podnieść tylko jedną flagę.

8. Jeśli flaga Rzeczypospolitej Polskiej jest eksponowana obok innych flag to wciąga się ją na maszt jako pierwszą i opuszcza jako ostatnią.

O pełną ofertę pytać w InformMAX-ie
Strona główna

InformMax